Par pakalpojumu-mūsu sadarbība

Fotosesija dabā
Cena no 80 euro - 100 euro
Atdodu no 60 - 80 pilnībā apstrādātām bildēm!
Sesijas ilgums no 1- 1, 5 h

Fotosesija studijā
Cena 90 euro
Atdodu 60-70 pilnībā apstrādātām bildēm!
Sesijas ilgums no 1h

Reportāžas
Cena no 80 euro
Reportāžas ilgums 2h (katra nākamā stunda 20 euro)
Atdodu sākot no 100 bildēm par 2 h darbu

Nepilnas dienas kāzas - 300 euro
Pucēšanās + ceremonija + kopbildes+ individuālā sesija 

Cenā iekļauta ir pirms fotosesijas kosultācija, kuras laikā pastāstu, kā gatavoties fotosesijai, piemeklēju vietu vai studiju pēc klienta vēlmēm, sarunāju make&up (no 20 €)  meistari, ja nepieciešams. Sesijas laikā pozēšanu stāstu un rādu. Bildes atdodu 2. nedēļu laikā, kāzas atdodu 1 mēneša laikā. Ja izbraucu pie klientiem ārpus Rīgas tad lūdzu apmaksāt arī ceļa izdevumus!

Raksti kitija.reitere@gmail.com vai droši zvani +371 20078194 visu sarunāsim! 


*

*

*

Pieejamas arī - Dāvanu kartes

Mīļie, klienti ir izveidots Jums dāvanu kartes komplekts 100.00 EURO vērtībā*, ko dāvināt sev mīļajiem īpašajos svētkos! 
*Cenā ietilpst fotosesija+ dekoratīvā aploksne + grims (1.pers.) vai studijas izmaksas! Sesijas ilgums 1 h. Termiņš 6 mēneši


Tematikās

Vispārējā jebkāda tipa sesijām
Bērnu tematika ( Jaunajiem vecākiem
Kāzās ( Jaunajam pārim)
Sievietei ( Valentīndienā, draudzenei, sievietei gaidībās, māsai, mammai


Dāvināt var
Raudzībās ejot jaunajiem vecākiem
Kāzās jaunajam pārim
Dzimšanas dienā
Topošajai māmiņai gaidību sesijai
Valentīndienā
Ziemassvētkos
Jebkuros citos svētkos, kad vēlies kādu pārsteigt

Aploksnes četras krāsas
Balta, rozā, sarkana, bēša

 
Sveiks, draugs! Nedaudz par fotogrāfa darbu!


Lasi par mani Foto Eksperts mājaslapā! 

Fotogrāfa darbs-kādēļ tik ļoti tas mani saista?! Man ļoti patīk vērot cilvēkus. Viņu emocijas, mīlestību un ķermeņa valodu! Kad apstrādāju bildes nu jau pēc nofotogrāfētas sesijas - apstrādes laikā vienmēr izdzīvoju sesijā notikušo vēlreiz. Bieži apstrādes laikā man ir kamols kaklā un prieka asaras no tā- kādas emocijas un enerģija jūtamas no bildēm. Un kādus kadrus izdevies noķert!!! 

Ļoti patīk redzēt pārus kuru acu skatienos redzama TĀ liesmiņa vai mātes mīlestības pilnais skatiens, kas veltīts bērnam! Draugi, vai Jūs zināt cik esat debešķīgi skaisti un burvīgi? Es to pamanu jūsu bildēs vienmēr un vēlos arī jums caur fotosesiju un bildēm jums pašiem to pārādīt!Fotosesija ir lielisks terapijas veids gan ģimenēm, individuālās sesijās gan pāru sesijās! Kāpēc? Tādēļ, ka fotosesija ir svētki, jūs tai esat gatavojušies, sapucējušies, tā ir jūsu atpūta, jūs varat atslēgt domas un fotogrāfs jums teiks, ko darīt, kur skatīties.. un bieži fotogrāfs- liek ILGI skatīties vienam otram acīs, pieskarties vienam otram ar mīlestību, apskauties un smieties! Gala rezultātā rodas bilde! Atmiņa, moments no jūsu skaistā dzīves mirkļa!

Mana profesija ir tiešām ekskluzīva. Man ir tas gods būt ar jums - jūsu īpašajos mirkļos, būt daļai no tā visa... un iepazīt jūs visus! 

AR MĪLESTĪBU - KITIJA!  

 . Fotogrāfs Kitija Reitere