Raksti kitija.reitere@gmail.com vai droši zvani +371 20078194 visu sarunāsim! 

Fotosesijas izmaksas un kas iekļauts cenā! 

⚜️ Fotosesija pie dabas!
Cena 100 Euro!

⚜️ Fotosesija studijā!
Cena 130 Euro.

⚜️Kristības, ballītes, citas svinības!
Cena no 100 Euro.

⚜️Nepilnas dienas kāzas!
Cena no 350 Euro! 
Pucēšanās+ceremonija+individuālā sesija! 

Ļoti individuāli pieeju katram klientam, fotosesijas laikā izdaru maksimumu, lai būtu labākais rezultāts. Tādēļ bieži fotosesijas laikā vai pēc tās dzirdu frāzi no klientiem ''Jūs bijāt tik pacietīga, radījāt brīvu gaisotni,  ilgi ar mums strādājāt, līdz pēdējai niansei! Neatlaidīgi, radoši un ar visu atdevi! '' 

  • Pirms fotosesijas konsultācijā! 
  • Piemeklēju vietu vai studiju pēc klienta vēlmēm!
  • Sarunāju make&up ( 30 €) meistari, ja nepieciešams!
  • Fotosesijas laikā stāstu un rādu, ko darīt kameras priekšā!
  • Bildes atdodu 3. nedēļu laikā, kāzas atdodu 1,5 mēneša laikā!
  • Ja izbraucu pie klientiem ārpus Rīgas tad lūdzu apmaksāt arī ceļa izdevumus!


Dāvanu kartes

Mīļie, klienti ir pieejamas dāvanu kartes + dekoratīvās aploksnes dažādās krāsās ( Aploksnes cena 10 Euro ) Dāvanu kartes termiņš 6 mēneši!

Dāvanu kartes cena 130 Euro!

( Dāvanu kartes cenā ir iekļauta fotosesija 
100 Euro vērtībā + studijas izmaksas 1 h  vai make up 1 personai! 


Sveiks, draugs! Nedaudz par fotogrāfa darbu! Lasi par mani Foto Eksperts mājaslapā! 

Fotogrāfa darbs-kādēļ tik ļoti tas mani saista?! Man ļoti patīk vērot cilvēkus. Viņu emocijas, mīlestību un ķermeņa valodu! Kad apstrādāju bildes nu jau pēc nofotogrāfētas sesijas - apstrādes laikā vienmēr izdzīvoju sesijā notikušo vēlreiz. Bieži apstrādes laikā man ir kamols kaklā un prieka asaras no tā- kādas emocijas un enerģija jūtamas no bildēm. Un kādus kadrus izdevies noķert!!! 

Ļoti patīk redzēt pārus kuru acu skatienos redzama TĀ liesmiņa vai mātes mīlestības pilnais skatiens, kas veltīts bērnam! Draugi, vai Jūs zināt cik esat debešķīgi skaisti un burvīgi? Es to pamanu jūsu bildēs vienmēr un vēlos arī jums caur fotosesiju un bildēm jums pašiem to pārādīt!Fotosesija ir lielisks terapijas veids gan ģimenēm, individuālās sesijās gan pāru sesijās! Kāpēc? Tādēļ, ka fotosesija ir svētki, jūs tai esat gatavojušies, sapucējušies, tā ir jūsu atpūta, jūs varat atslēgt domas un fotogrāfs jums teiks, ko darīt, kur skatīties.. un bieži fotogrāfs- liek ILGI skatīties vienam otram acīs, pieskarties vienam otram ar mīlestību, apskauties un smieties! Gala rezultātā rodas bilde! Atmiņa, moments no jūsu skaistā dzīves mirkļa!

Mana profesija ir tiešām ekskluzīva. Man ir tas gods būt ar jums - jūsu īpašajos mirkļos, būt daļai no tā visa... un iepazīt jūs visus! 

AR MĪLESTĪBU - KITIJA!  

 . Fotogrāfs Kitija Reitere